KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229265
nr 1522 9265
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -72, Gammalt hus, Spanien. Olja på duk, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 29x43 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:32:53
19/2 15:39:20
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström